19.07.2022

Справу затриманого на хабарництві начальника продовольчої служби тилу передали до суду

Фото – архів

Хабар за уникнення адмінвідповідальності: у Миколаєві начальник продовольчої служби тилу постане перед судом

За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері до суду направлено обвинувальний акт стосовно начальника продовольчої служби тилу військової частини, який обвинувачується у пропозиції та наданні службовій особі неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України ).

Встановлено, що вказаний капітан за нескладання щодо нього протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів, або поява таких осіб на території військової частини в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп’яніння, або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп’яніння, а також відмова таких осіб від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння), запропонував старшому офіцеру відділення проведення службових розслідувань Кропивницького зонального відділу Військової служби правопорядку неправомірну вигоду в розмірі 10 000 гривень.

07.07.2022, під час передавання грошових коштів хабародавця затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Раніше повідомлялося Начальник продслужби, затриманий на хабарі, чекатиме суду за ґратами

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, оперативний супровід працівників УСБ України в Миколаївській області та Департаменту військової контррозвідки СБ України.

Leave a Reply