18.09.2015

Суд арештував Мосійчука на 2 місяці. Він оголосив голодування

Печерський райсуд Києва обрав для народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна“, таке рішення озвучив суддя Печерського райсуду. Він повідомив, що арешт триватиме до “15 листопада 2015 року до 19 годин 13 хвилин”.

У відповідь на це депутат оголосив голодування.

“Я заявляю офіційно для всіх, що з цієї хвилини я вживатиму лише воду”, – сказав він у залі судових засідань після оголошення рішення суду.

Раніше представник прокуратури попросив суд обрати для Мосійчука запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту, оскільки нардеп може переховуватися від слідства, чинити тиск на свідків та становить суспільну небезпеку.

У свою чергу захист виступав за надання Мосійчуку можливості внесення застави або ж обрання такого запобіжного заходу, який не пов’язаний із позбавленням волі.

Як відомо, 17 вересня у Верховній Раді показали відео, яке свідчить про хабарництво депутата Ігоря Мосійчука, – і парламент дав згоду на притягнення його до відповідальності й арешт.

Мосійчука звинувачують за низкою статей: у хабарництві, хуліганстві, погрозах або насильстві службовій особі, яка виконує громадський обов’язок, втручанні в діяльність судових органів, погрозі або насильстві щодо судді.

За матеріалами “Інтерфакс-Україна“, Українська правда

 

Leave a Reply