12.07.2018

У 4-х школах Вознесенщини модернізовано вузли обліку газу

image (11)З 5 шкіл Вознесенського району, які опалюються газом, модернізовано 4. У роботі залишається модернізація вузлів обліку Новогригорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наразі робочий проект виготовлений, погоджений та готовий до реалізації. В свою чергу, районна рада вже прийняла рішення про виділення коштів в сумі понад 108 тис. грн. Здійснюється робота по придбанню необхідного газового обладнання, після чого будуть проведені монтажні роботи.

Що стосується модернізованих вузлів обліку, мова йде про реконструкцію в Дорошівській ЗОШ І-ІІІ ст. (понад 80 тис. грн), Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. (117 тис. грн) за кошти місцевого бюджету Дорошівської та Щербанівської сільських рад.

Реконструкція вузлів у Бузькій і Таборівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась за кошти Бузької об’єднаної територіальної громади в розрізі 87 тис. грн (Бузька школа) і 116 тис. грн (Таборівська школа).

«Модернізація вузлів обліку дасть змогу привести у відповідність до сучасних вимог з енергоефективності, отримувати достовірний облік спожитого газу, буде скорочено споживання газу, що призведе до економії показників, а також завдяки встановленим новим вузлам є можливість зчитувати показники дистанційно», – коментують у Вознесенській РДА.

Leave a Reply