30.04.2022

У бою під Чорнобаївкою знищено чеченців та бурятів

Чорнобаївка магічним чином притягує до себе окупантів, відправляючи їх у пекло.

ЗСУ цього разу були у ролі спостерігача.

Зіткнення із застосуванням стрілецької зброї, сталося між військовими Російської Федерації чеченської та бурятської    національності, неподалік від Чорнобаївки.

Окупанти незадоволені розподілом награбованого та умовами служби. Розвідка повідомила, що причина перестрілки полягає в небажанні бурятів наступати і “нерівноправність” умов з чеченцями, оскільки останні взагалі не бувають на передовій і діють тільки в тилу, та й то як “загороджувальні загони”

Буряти були обурені тим, що основну “вигоду” від мародерства одержують чеченці.

У бою взяли участь кілька взводів з обох боків.

Інформацію про те, що сталося, розмістила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) у Facebook у п’ятницю, 29 квітня.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України 

Перестрілка бурятів з чеченцями – окупанти не можуть поділити здобич та не бажають іти в наступ

В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими РФ чеченської та бурятської національності. В нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та «нерівноправність» умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості «загороджувальних загонів». Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати.

Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний «зиск» від мародерства отримують ті ж чеченці.

З причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області. Росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів увезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулись.

Точна кількість вбитих та поранених окупантів встановлюється.

М.Гаранін

Leave a Reply