15.06.2022

У Києві на блокпосту застрелили порушника комендантської години, — ЗМІ

Чоловік на своєму автомобілі вночі протаранив загороджувальну споруду у Святошинському районі та спробував втекти з місця НС.

У Києві на одному з блокпостів застрелили порушника комендантської години — водія легкового автомобіля. Про це повідомляє Telegram-канал “Київ. На зв’язку”, посилаючись на свої джерела у столичній поліції.

Відомо, що вночі у Святошинському районі Києва чоловік, перебуваючи за кермом легкового автомобіля, протаранив блокпост та намагався втекти з місця НП. Військовослужбовець, який ніс службу на загороджувальній споруді, спробував зупинити порушника та вистрілив у бік транспортного засобу.

Чоловік, який перебував за кермом легкового автомобіля, помер від отриманого поранення. Загиблим, за даними Telegram-каналу, виявився мешканець Київської області. Обставини смертельного інциденту на блокпосту у Святошинському районі Києва наразі з’ясовують правоохоронці.

Силові відомства офіційно цієї інформації на момент публікації новини не коментували.

Варто зазначити, що в Києві діє комендантська година з 23:00 до 5:00, під час якої громадянам без спеціальних перепусток забороняється виходити на вулицю та переміщатися містом. Винятком є випадки, коли мирним жителям необхідно спуститися в укриття чи бомбосховища.

Leave a Reply