24.07.2018

У Миколаєві дитсадки та лікарні перейдуть на роздільний збір сміття

85Всі школи Миколаєва повністю забезпечені контейнерами для роздільного збирання твердих побутових відходів. Другий етап – дитсадки та лікарні. Про це 23 липня під час апаратної наради в мерії повідомила координатор проекту, позаштатний радник міського голови Анна Ганжул.

– На даний час спільно з начальником управління екології департаменту ЖКГ Володимиром Корчаговим відпрацьовуємо організацію процесу роздільного збирання сміття у лікарнях та дитячих садках міста, – розповіла Анна Ганжул. – Є певні нюанси щодо закупівлі контейнерів, та гадаю, що ми все вирішимо. До кінця року плануємо забезпечити контейнерами для роздільного збирання ТПВ всі медичні заклади та дитсадки Миколаєва.

За словами Володимира Корчагова, у міському бюджеті передбачено 1 млн 700 тис. грн., з яких 1 млн 200 тис. грн. спрямують на запровадження роздільного збору ТПВ у Миколаєві (придбання контейнерів тощо), а от 500 тис. грн. підуть на придбання і встановлення підземних контейнерів для сміття.

Крім того, Анна Ганжул зазначила, що проводиться робота щодо нанесення на електронну карту Миколаєва інформації про розташування пунктів прийому вторинної сировини та контейнерів у вигляді сіток.

– Зібрано інформацію КП «Миколаївкомунтранс», плануємо за сприяння керівника комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євгена Богаченка нанести на карту місцезнаходження цих пунктів, щоб мешканці міста знали, де можна здати відходи.

Leave a Reply