10.10.2016

У Миколаєві рятівники продовжуються шукати фотографа, який випав за борт яхти

maxresdefault

Рятівники продожують пошуки фотографа Юрія Першина, який  8 жовтня, проводячи фото фіксацію на борту яхти, яка приймала учать у регаті, впав у воду та зник безвісти.

Для проведення робіт за призначенням залучалися чергова зміна аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та відділення 10 взводу Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України. Пошуки ускладнювали погодні умови, наявність течії, глибина та замуленість дна річки, повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області

9 жовтня пошук було продовжено водолазним відділенням 10 взводу ДВГРЗ на човні «Прогрес-4» та черговою зміною АРЧ на човні «Колібрі». Проводилось обстеження дна та зовнішній огляд водної акваторії. Вздовж берегової лінії проводив інспектування інспекторський склад Заводського та Центрального районів м. Миколаєва ГУ ДСНС України у Миколаївській області.  Другий день пошуків результату не дав.

10 жовтня роботи поновлено. Працює водолазний розрахунок та проводиться зовнішнє інспектування акваторії річки та берегу.

Читайте також: На Николаевщине из-за своей неосторожности утонул рыбак

Leave a Reply