16.07.2018

У Миколаєві відтермінували відключення світла у гуртожитку по вул. Айвазовського, 6

4Міська влада домовилася про відтермінування відключення світла у гуртожитку по вул. Айвазовського, 6 до 25 липня. Натомість мешканці мають справно сплачувати за користування послугою.

– Якщо мешканці гуртожитку по вул. Айвазовського, 6 у Корабельному районі справно сплачуватимуть за електроенергію, відключень світла не буде. Такої домовленості досягнуто у результаті переговорів з керівництвом «Миколаївобленерго», – повідомив заступник міського голови Юрій Степанець під час апаратної наради у мерії 16 липня.

Нагадаємо, що АТ “Миколаївобленерго” поінформувало мешканців про те, що через борги за спожиту електроенергію 18 липня 2018 року у гуртожитку буде відключено світло. Віце-мер Юрій Степанець провів зустріч з генеральним директором Олегом Сиваком. Сторони домовилися про те, що до 25 липня відключень не буде, а протягом цього періоду проведуть моніторинг оплати за користування послугою мешканцями гуртожитку. Юрій Степанець підкреслив, що мова йде лише про поточні платежі.

– Все залежить від жителів. Якщо будуть справно сплачувати, електроенергію ніхто не відключить, – сказав віце-мер.

Перший заступник міського голови Володимир Криленко доручив тримати ситуацію на контролі та оперативно надавати інформацію меру Миколаєва Олександру Сєнкевичу.

Leave a Reply