17.07.2022

У міноборони росії цинічно “анонсували” нові удари по Україні: які міста – під загрозою

Триває 144 доба героїчного протистояння України російським окупантам. У країні-агресорці, схоже, готуються до чергових цинічних ударів по мирних населених пунктах нашої держави.

Про це свідчить нещодавнє зведення міноборони росії, у якому воно знову марить розташуванням опорних пунктів та складів з боєприпасами Збройних Сил України у буцімто цивільних об’єктах щонайменше чотирьох українських міст.

За зведенням міноборони росії від вечора 16 липня, ЗСУ начебто використовують житлові будинки та освітні заклади на території України у військових цілях. Тим самим країна-агресорка вкотре намагається виправдати свої злочинні удари по цивільних об’єктах нашої держави.

Так, примарні “націоналістичні формування”, за повідомленням російського міністерства, розташовуються у таких населених пунктах, які, відповідно, перебувають під загрозою чергових атак окупантів:

Соледар, Донецька область. У кремлі вигадали, що тут, у місцевій школі №14 на вулиці Червонофлотська, буцімто обладнаний опорний пункт Збройних Сил України, а у підвалі навчального закладу начебто розміщується склад боєприпасів. На прилеглій території школи, за брехнею російського відомства, перебуває тяжке озброєння.

Харків. У місті, яке обстрілюється окупантами без упину, цього разу на прицілі загарбників вулиця Пушкінська. Саме тут, у хворій уяві російського міноборони, на нижніх та верхніх поверхах житлових будинків начебто обладнано позиції великокаліберних кулеметів та ПЗРК, а також складів з боєприпасами. При цьому міністерство країни-агресорки нагло бреше, що харків’янам начебто забороняють виїхати з міста

Одеса. кремлю привиділось, що на території школи №100 на вулиці Варненській розташована українська бронетехніка, тяжка артилерія та ракетні системи залпового вогню. Крім того, російське міноборони абсурдно заявило, що територія навчального закладу замінована, а по периметру розташовані блокпости.

Слов’янськ. Чергова цинічна байка росії – у соціальному притулку для дітей “Паруса Надії” на вулиці Серафимовича начебто “бойовики націоналістичних формувань обладнали казарму та опорний пункт”.

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: