29.04.2022

У Миколаєві до лікарні №3 прибув гуманітарний вантаж

До міської лікарні №3 у Миколаєві прибув черговий гуманітарний вантаж: медичні препарати, перев’язувальні засоби, засоби гігієни, продукти, витратні матеріали та багато іншого.

Про це повідомляють на сторінці закладу в фейсбуці.

“Наша лікарня надає екстрену та невідкладну допомогу пораненим та постраждалим внаслідок бойових дій з боку країни-агресора. Цей важливий вантаж став можливим завдяки плідній праці Олена Детцель, Олександр Детцель, Yuriy Melnyk, Dmitriy Khorokhorin, @Assoacion “Pour L`Ukraine, Пласт Іспанія / Plast España / Scouts ucranianos en España, India Cheroky, Pilar Esteve Miguel, @Luis Garcia Fernandes, @Juan Carlos Lorenzo, @Alena Kaminska, @Tarik and Sofiia, ну і звичайно – гарним людям Марк Копанчук та о. Ростіславу!

Якщо так вдуматись, то скоріше за всього за цим гуманітарним проєктом стоїть не одна сотня, а то може і не одна тисяча небайдужих людей з Європи та України. Весь вантаж буде використвниз для надання медичної допомоги потерпілим мешканцям регіону у цій безумній войні з росією.

Вантаж доїхав у цілісності та вчасно – адміністрацією лікарні вантаж був прийнятий на склад та одразу ж був розподілений по структурним підрозділам лікарні

Leave a Reply