01.05.2022

У Миколаєві на “Алеї Слави” підняли десять прапорів України

30 квітня в Миколаєві на 10 прапорів України стало більше. Їх підняли на “Алеї Слави”.

Про це розповів автор проекту Денис Барашковський.

Це результат одного з проєктів громадського бюджету Миколаєва — “Алеї національних діаспор”.

“Цей проєкт повинен був реалізуватися до війни. Але воєнні дії в Україні внесли свої корективи. І все, що встигли зробити до війни, це облаштувати територію, встановити флагштоки, але не повісили прапори. За проєктом, тут мали бути прапори наших дружніх держав та національних діаспор та меншин, які проживають у місті”, — розповів Денис Барашковський.

У квітні 2022 року вдалося завершити реалізацію проєкту, але він набув іншого значення.

“Зараз 10 прапорів замайоріли у місті героїв, адже Миколаїв — місто героїв. Ми вирішили підняти прапори України, які підіймали герої України, герої Миколаєва. Щоб місто стало героєм, то в ньому мають і проживати герої: вчителі, надзвичайники, військові тероборони, військовослужбовці, лікарі, журналісти та інші. Усі разом підіймали прапори”, — сказав Денис Барашковський.

Прапори шили у м. Вознесенську. Підіймали їх під звуки гімну українських січових стрільців “Ой, у лузі червона калина”.

“На мою думку, це вже гімн сьогодення. Ми всі обіймалися зі сльозами на очах, так було зворушливо. Мені було дуже приємно, як автору проєкту, підіймати прапор України. Я щасливий і від того, що у такий час ми всі об’єднуємося, гуртуємося задля перемоги”, — розповів Денис Барашковський.

За словами Дениса Барашковського, на захід не запрошували велику кількість людей задля безпеки.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply