25.03.2022

У Миколаєві не лишилося жодної людини, що симпатизує Росії

«Росія розраховувала на те, що її тут буде хтось з квітами зустрічати, але…»

У Миколаєві не залишилося жодної людини, яка відчуває ще хоч щось хороше до Росії, хоча до військових дій РФ ситуація була інакша.

Про це розповів миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

«Багато хто в Миколаєві зазнавав якихось особливих почуттів до Росії як до країни, яка уособлювала собою Радянський Союз, а все найкраще, що було в Миколаєві зроблено, якраз зроблено під час радянської влади. І багато хто говорив, що в Миколаєві є сепаратисти і таке інше. Як доказ цього – кількість депутатів міської ради від різних проросійських сил. Ось нинішнього у нас – третина депутатів від ОПЗЖ. Мабуть, Росія розраховувала на те, що її тут хтось із квітами зустрічатиме, але після падіння перших бомб на місто, коли почали гинути громадянські люди, гадаю, у Миколаєві не залишилося жодної людини, яка ще щось хороше відчуває до Росії», – сказав Сєнкевич.

Він також уточнив, що після початку війни представники проросійських партій зникли з ефіру, а деякі працюють як волонтери.

«Сьогодні тут взагалі немає жодної риторики про те, чи потрібно здавати місто чи домовлятися, чи нам просто «потрібний світ». У місті сьогодні всі працюють на перемогу, всі дякують ЗСУ за те, що у Миколаєві не їздить іноземна техніка», – заявив мер.

Джерело: glavcom

Leave a Reply