19.02.2022

У Миколаєві переглянуть склад ради освіти

У Миколаєві розглядають питання щодо внесення змін до складу муніципальної ради з питань освіти.

Про це стало відомо на засіданні вищевказаної ради.

Зокрема депутат міськради Ганна Норд представила своє бачення майбутнього складу ради.

«Сьогодні муніципальна рада має бути представлена, безумовно, батьками учнів шкіл – це стейкхолдери освіти. Якби у складі вашої ради були присутні батьки і рішення муніципальної ради було передано на депутатську комісію — ми годинами не вирішували б питання про зміну статусу школи №56 або №42», – зазначила депутат Ганна Норд.

Вона також запропонувала ввести до складу муніципальної ради батьків учнів та представників учнів відповідно до загальносвітової практики.

«У такому складі рада прийматиме рішення у тому вигляді, який не доведеться потім оскаржувати, погоджувати, стравлювати депутатів, батьків, директорів шкіл», – наголосила вона.

У свою чергу депутат Станіслав Мартіросов підкреслив, що безліч питань ради вирішуються в кулуарному режимі.

Більшості членів ради така пропозиція не сподобалася – вони аргументували це тим, що батьки не настільки «підковані» у профільному законодавстві про освіту.

У результаті віце-мер Анатолій Петров заявив, що разом з управлінням освіти міськради буде продумано механізм введення батьків учнів до складу муніципальної ради. Учнів до участі у раді запрошуватимуть найімовірніше для обговорення лише деяких шкільних питань.

Джерело: СВІДОК.info.

Leave a Reply