23.07.2022

У Миколаєві підбивають підсумки конкурсу на кращій аматорський фільм

Миколаївська Громадська організація (ГО) “Діалог” (Австрія-Україна) завершила приймання творчих робіт у конкурсі на кращий фільм, знятий за допомогою мобільних технологій, “Проєкція реальності”. Загалом організатори конкурсу отримали 20 аматорських стрічок авторів різного віку.

Про це  розповіла інформаційна менеджерка проєкту Олена Болдусєва.

Як розповіла Олена Болдусєва, це один з етапів реалізації міжнародного інклюзивного проєкту “Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства”, що стартував у Миколаєві у червні 2021 року.

“Враховуючи умови, в яких оголошено конкурс, ми вдячні всім, хто зголосився взяти участь. Тема, на перший погляд, проста: переживання власної історії, досвіду. Проте висловити свої почуття та емоції потрібно було за допомогою цифрових технологій”, — сказала Олена Болдусєва.

Інформаційна менеджерка розповіла, що у конкурсі взяли участь родини з числа внутрішньо переміщених осіб з України, учні старшої школи та підлітки, які роблять перші кроки у цифровому мистецтві.

“Загалом, сподівання нашої команди виправдалися: вдалося залучити до цікавого досвіду нових учасників проєкту та вмотивувати тих, хто вже брав участь в інших активностях. А головне — згуртувати навколо проєкту миколаївців, українців з інших міст, яких бойові дії розпорошили по світах. Згуртувати, аби дух українства здобув перемогу”, — сказала Олена Болдусєва.

Станом на 22 липня триває експертне оцінювання конкурсних робіт. Результати оголошуватимуть у серпні, напередодні Дня Незалежності України. Цифровий контент-переможець увійде до фінальної версії документального фільму про реалізацію проєкту.

Проєкт “Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства” ГО “Діалог” реалізує за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply