23.02.2022

У Миколаєві підозрюють екс-посадовця міськради у розкраданні

Повідомлено про підозру експосадовцю Миколаївської міської ради.

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Миколаєва повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника управління з контролю за ремонтом, реконструкцією, будівництвом, газифікацією комунальних об’єктів та житла при ДЖКГ Миколаївської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, перебуваючи на посаді заступника начальника управління, у вересні 2020 року, діючи умисно, з корисливих мотивів, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, з метою одержання для юридичної особи неправомірної вигоди, достовірно знаючи, що будівельні роботи із поточного ремонту тротуару по вул. Курортна від вул. Озерна до вул. Київська в м. Миколаєві, виконані не в повному обсязі, а вартість робіт завищена, підписав акти приймання виконаних будівельних робіт, довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат.

Внаслідок незаконних дій експосадовця державі завдано збитків на суму майже 250 тис грн.

Нагадаємо, 18 лютого 2022 року підряднику також повідомлено про підозру у привласненні майже 250 тис грн під час ремонту тротуару (ч. 2 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 364 КК України).

За інформацією Окружної прокуратури міста Миколаєва

One Response to У Миколаєві підозрюють екс-посадовця міськради у розкраданні

Leave a Reply