20.03.2022

У Миколаєві поновлюють дистанційне навчання в школах

З 28 березня 2022 року у закладах загальної середньої освіти після завершення вимушених канікул плануємо відновлювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання в умовах воєнного часу.

Про цеповідомляє Управління освіти Миколаївської міської ради.

З метою підготовки до здійснення освітнього процесу керівникам закладів загальної середньої освіти пропонується такий механізм:

до 22 березня вивчити можливості педагогічних працівників/учнів здійснювати навчання/навчатися дистанційно;

до 23 березня повідомити батьків здобувачів освіти про можливість повернення дітей до навчання, у т.ч. батьків учнів з числа внутрішньо переміщених осіб;

до 24 березня інформувати батьківську громадськість щодо особливостей освітньої діяльності закладів освіти на період воєнного стану;

до 25 березня визначитися із батьками щодо форми продовження здобуття освіти під час воєнного стану.

У разі неможливості навчання дистанційно здобувачам освіти з метою завершення навчального року доцільно запропонувати скористатися індивідуальною формою навчання (екстернатною чи сімейною (домашньою). Така форма навчання врегульована Положенням про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 №8.

Для здобуття освіти за цією формою навчання учні можуть використовувати дистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації, посилання на які розміщено на сайті МОНУ: https://mon.gov.ua/…/distancijni-platformi-dlya…, – говориться в повідомленні.

У закладах дошкільної та позашкільної освіти освітній процес на період воєнного стану залишається призупиненим.

Leave a Reply