25.05.2022

У Миколаєві продовжують оснащувати котельні сучасним газовим обладнанням з використанням провідних європейських технологій

На сьогодні три заводи РГК постачають найсучасніше газове обладнання, яке також дозволяє максимально швидко відновлювати пошкоджені в результаті обстрілів газопроводи.

Про це під час брифінгу, який відбувся на одній з реконструйованих котелень повідомив технічний директор АТ «Миколаївгаз» Дмитро Грицай.

Як він зазначив, починаючи з 2019 компанії, які працюють під брендом РГК взяли європейський вектор розвитку. На сьогодні є три заводи, які постачають газове обладнання, яке дозволяє максимально швидко відновлювати газопроводи в тих місцях, де були пошкодження в результаті обстрілів.

Щодо реконструкції котельні, Дмитро Грицай розповів, що там було замінено і встановлено сучасний шафовий газорегуляторний пункт, що дасть можливість забезпечити безперебійну роботу мереж.

До того ж, він додав, що в рамках проєкту було розглянуто ряд котелень де також робили реконструкцію системи газонадходження, й запевнив, що робота в даному напрямку продовжується.

Також присутній на брифінгу директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов повідомив, що котельню було реконструйовано в рамках проєкту Світового банку.

«Реконструкцію котельні було розпочато в серпні минулого року і з першого листопада вона ввійшла в роботу. Загалом робота котельні дозволила зекономити 30% газу, це становить 15-20 млн грн», – сказав він.

Микола Логвінов додав, що до початку наступного опалювального сезону планується завершити всі заходи вчасно і ввійти в сезон. Проте зазначив, що основні ризики – це ворожі артилерійські обстріли, які пошкоджують обладнання.

Прес-служба АТ “Миколаївгаз”

Leave a Reply