26.05.2022

У Миколаєві стартувала виставка карикатур, присвячена «русскому военному кораблю»

У Миколаєві в гуманітарному штабі «Центр підтримки бізнесу» стартувала міжнародна виставка політичних карикатур про «русский военный корабль».

На ній представлено понад триста робіт на антивоєнну тематику і засудження російської агресії проти України.

Сатиричні образи, іронічні тексти та висміюючі зображення – так можна описати міжнародну виставку політичних карикатур про «русский военный корабль». В експозиції він уособлює російського окупанта, який несе війну, насильство та жах в Україну, а в підсумку йде на дно та гине, як і його реальний протеже.

Тут у гуманітарному штабі «Центрі підтримки бізнесу», ми спільно з «Rotary club Mykolaiv» та Асоціацією лідерів туристичного бізнесу Миколаївської області презентуємо першу локацію туру експозиції Міжнародного конкурсу політичних карикатур «Русский военный корабль иди…». Це була ініціатива, що була організована Клубом одеських карикатуристів, нашими колегами з «Rotary club Odesa» і сьогодні підтримана нами, — розповів керівник гуманітарного штабу Артем Ващиленко.

Миколаїв обрали першим містом туру експозиції невипадково. Саме тут славнозвісно затонулий російський крейсер «Москва» спустили на воду ще у 1979 році зі стапелю Миколаївського суднобудівного заводу.

Участь у творчій акції взяли 39 художників з 25 країн світу. Серед них карикатуристи з України, Польщі, Німеччини, США, Франції, Австрії, навіть Росії і Білорусі та інші. Загалом на миколаївській виставці представили близько 2-х сотень робіт.

Ця виставка є творчою реакцію світу на злочини рашистів та війну, яку розв’язала Росія проти України, вважає мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, який також відвідав відкриття виставки разом з іншими містянами.

Не вистачає сьогодні на інформаційному фронті, щоб цим московитам нагадувати про те, що їх ненавидять просто бо вони існують. Сьогодні я згадував таку річ: аби зло перемогло, у свою чергу добро просто має перестати щось робити. Тому коли хтось каже, що «росіяни нормальні, то Путін поганий», насправді погані вони всі разом, бо дозволяють цьому варвару творити все, що завгодно і вбивати українців, — сказав міський голова.

Далі виставка прямує до інших великих міст України. Вона й далі буде поповнюватися новими роботами, адже конкурс залишається відкритим.

Джерело: телеканал «МАРТ»

Leave a Reply