20.02.2022

У Миколаєві триває проект, присвячений сонячним дітям

Цього року БФ «Доброта та довіра» продовжує проект, спрямований на розкриття дітей із синдромом Дауна.

Про це в ефірі «Доброго вечора» розповіла голова фонду Валентина Ткаченка.

«Діти із синдромом Дауна – сонячні діти, вони дуже незвичайні. Два роки тому ми заявляли про них. Завдяки таким проектам люди вже знають він про них багато, вони розуміють і приймають їх», – зазначила Валентина.

За її словами, цього року формат проекту вирішили трохи змінити. Зокрема, до традиційної фотовиставки додалися відеоролики з презентацією сімей, які виховують сонячних діток.

Ми тепер хочемо, щоб вони зробили крок і самі розповіли про свої сім’ї. Що в них добре, що погано та як вони живуть у стандартному світі», – зазначила волонтер.

Як розповіла Валентина Ткаченко, після презентацій відеороликів на учасників проекту чекають відеозйомки з тваринами. Подібний формат, за словами голови фонду, обрано невипадково. Адже діти з подібним діагнозом – справжнє поєднання милоти та невимушеності.

«Ці діти такі обіймашки-цілочки, діти дуже талановиті та дуже розумні. Вони просто висвітлюють собою все, тому хочеться їх поєднати із найкрасивішим і показати, наскільки це буде красиво», – впевнена Валентина.

Підсумки фотосесії будуть представлені 22 березня у Миколаївському російському драмтеатрі.

Leave a Reply