18.02.2022

У Миколаєві триває справа щодо розбійного нападу та вбивства 35-річної мешканки Миколаєва

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням 29-річного громадянина В. у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених п.6 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 КК України та 22-річних чоловіка та дівчини, обвинувачених за ч.4 ст.187 КК України. Усі троє є мешканцями м.Одеси.

Нагадаємо, останні обвинувачуються у розбійному нападі, а 29-річний обвинувачений також і у вбивстві 35-річної жінки, з якою він познайомився у соціальній мережі. Подія мала місце вночі 01.08.2018 року на узбережжя р.Інгул в районі вул. 2-га Набережна в м.Миколаєві.

Зазначене провадження розглядається колегією суддів у складі Світлани Скрипченко, Івана Дірка під головуванням Сергія Медюка.

У судове засідання, 17.02.2022 року, не прибули усі чотири захисники обвинуваченого В. 

14.02.2022 року та 17.02.2022 року, двоє із зазначених захисників надіслали на електронну адресу суду листа про відкладення розгляду, у зв’язку із зайнятістю в інших судових засіданнях, водночас, будь-які документи, що підтверджують ці факти, до заяв додано не було.

Також, сьогодні, від одного із захисників надійшла заява про неможливість прибути у судове засідання, у зв’язку з відрядженням, документів, що це підтверджують також додано не було. Четвертий захисник обвинуваченого В., взагалі не повідомив про причини неявки.

За таких обставин, неявка зазначених захисників судом розцінена, як неповажна.

Деякі захисники обвинуваченого В., окрім цього, повідомляли, у своїх листах, що їм не було відомо про дату та час судового засідання, водночас, судом роз’яснено, що помічником головуючого судді про це повідомлялось ще у грудні минулого року.

З огляду на неможливість продовження судового розгляду за відсутності захисників обвинуваченого В., суд ухвалив залучити захисника з Центру безоплатної правової допомоги.

За участі захисника з Центру безоплатної правової допомоги та інших сторін, судом продовжено строки тримання під вартою щодо 29-річного громадянина В., стосовно інших обвинувачених продовжено запобіжні заходи у виді цілодобового домашнього арешту з зобов’язанням носити електронний засіб контролю строком на 60 діб.

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

Leave a Reply