30.05.2022

У Миколаєві відбувся масштабний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ «Миколаїв – місто-герой!»

У суботу, 28 травня, у Миколаєві відбувся масштабний благодійний турнір з мініфутболу на підтримку Збройних Сил України «Миколаїв – місто-герой!», на якому вдалось зібрати 23 тис гривень.

Про це повідомили в Асоціація футболу Миколаївської області.

Спортивне дійство пройшло за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області, Асоціації футболу Миколаєва та управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради.

Це вже не перший подібний захід з благородною метою, який відбувається на Миколаївщині за період повномасштабного вторгнення росії на територію України, але один з найчисельніших. Участь у турнірі взяли 20 команд (!), які були розділені на чотири групи: «Воронівка», IIIo Bar, «Корабел», «УПП», «Матвіївка», «Торпедо», «Соболь», «Ліон», «Башня», «Інгул», «Варварівка», «Юридична академія (МІП)», Espana, «Авангард», «Атлетік», AgriGrein, «Порох», «Аміна», FC Encounter, Barber19.

Ініціативу адміністратора ФК «Воронівка» Валерія Сторубльовцева підтримали голова АФМ Олександр Мунч та співробітник АФМО Євген Фішман, які і допомогли в організації заходу.

Турнір відбувся за підтримки ТМ «Оболонь», яка забезпечила кожну команду водою.

Перед початком змагань заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін з вітальним словом звернувся до присутніх та пердав найщиріші вітання від голови організації Олександра Пасічного. Також учасників змагань привітали: начальниця управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко, голова Асоціації футболу Миколаєва Олександр Мунч, директор ДЮСШ №3, де саме і відбувалися ігри, Сергій Жайворонок та директор СДЮСШОР «Миколаїв» Геннадій Свердлов.

Учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у наслідок війни захисників України та розпочали боротьбу на полі.

Обслуговували матчі досвідчені арбітри: голова комітету арбітрів АФМО Сергій Возняк, арбітриня Другої ліги Ірина Голіяк та Ігор Пасхал – суддя Прем’єр-ліги, представник Херсону.

У завзятих двобоях призові місця вибороли наступні команди:

1 місце – «УПП»;

2 місце – «Варварівка»;

3 місце – AgriGrein;

4 місце – «Торпедо».

Також організаторами були визначені кращі гравці турніру у номінаціях:

«Кращій гравець» — Олександр Сліпченко («УПП»);

«Кращій гравець» — Владислав Ляшевський (AgriGrein);

«Кращій воротар» — Дмитро Шмідт («Варварівка»);

«Кращій бомбардир» — Денис Одіноченко («УПП»).

Переможці благодійного турніру були нагороджені кубками та медалями, всі учасники та арбітри отримали грамоти, кращі гравці – індивідуальні статуетки. Також кожна команда отримала новенький м’яч від АФМО (голова Олександр Пасічний). Але основною метою заходу був саме збір коштів на потреби Збройних Сил України, а їх за підсумком турніру було зібрано 23 000 грн.

Leave a Reply