22.05.2022

У Миколаєві відбувся турнір з футболу вперше за час війни

Благодійний турнір з футболу вперше за час війни відбувся 21 травня в Миколаєві.

Зібрались понад 100 гравців, які для участі мали зробити грошовий внесок. Усі зібрані кошти планують спрямувати на потреби Збройних сил України.

Професійні спортсмени, аматори, студенти та волонтери взяли участь у благодійному футбольному турнірі. Ідея організувати турнір виникла раптово, розповідає Володимир Коваль. Спочатку матч хотіли провести в дворі, утім зібралось більше ніж 100 гравців, тому довелось домовлятись за стадіон.

“Два тижні тому ми з хлопцями зібралися пограти у футбол у дворі, для себе. Ідучи додому, я подумав: чому б не поєднати приємне з корисним і не зробити такий турнір благодійний на допомогу нашим військовим, які зараз на фронті захищають нас? Я розраховував на 12 команд максимум, тобто не очікував, що буде такий наплив команд: 24 команди, якщо не помиляюсь”, — розповів Володимир Коваль.

Для участі кожна команда мала зробити грошовий внесок на власний розсуд. Усі кошти спрямують на потреби військових.

“Турнір благодійний. Гроші, які отримаємо, які хлопці кидають на благодійний фонд, йдуть на допомогу нашим військовим“, — сказав Володимир Коваль.

“Ми — спортсмени, займаємось футболом довгий час. У нас є своя команда, граємо в чемпіонаті міста. Скучили за футболом. Надійшла пропозиція взяти участь у благодійному турнірі, тим більше це як підтримка ЗСУ, ми вирішили погодитися, чому б і не підтримати”, — розповів капітан команди “Аміна” Максим Фіщук.

Підтримати ЗСУ та відвернутися від роботи прийшов Кирило. Чоловік розповів, що з четвертого дня війни разом із друзями відвантажує гуманітарну допомогу та будує блокпости. Сьогоднішня гра — це можливість відпочити.

“Сьогодні вирішили розслабитись трошки, підтримати наших хлопців, які нас захищають. Вирішили взяти участь в благодійному матчі на користь ЗСУ. Відпочити від війни трошечки, зарядитися якимось позитивом, щоб ми надалі могли допомагати Миколаєву, Україні, хлопцям”, — розповів волонтер ДОФ Кирило.

За словами Володимира Коваля, учасникам вдалось зібрати майже десять тисяч гривень. Такі футбольні турніри відтепер проводитимуть частіше.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply