13.06.2022

У Миколаєві водолазами на пляжі виявлено чотири касетні елементи від реактивних систем

Починаючи з 13 червня розпочато роботи по обстеженню прибережних захисних смуг з прилеглою водною акваторією м. Миколаєва на наявність вибухонебезпечних предметів. Зазначені роботи сьогодні розпочаті на міському пляжі «Стрілка».

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

Водолазами виявлено чотири касетні елементи від реактивних систем залпового вогню, які вилучено з водойми. Надалі роботи триватимуть у мікрорайоні Намив. Виявлені боєприпаси будуть вилучені та знищені у встановленому порядку.

Варто зазначити, що навіть після обстеження берегової зони та підводної акваторії повну безпеку громадян при відвідування пляжів гарантувати ніхто не зможе.

Це пов’язано з тим, що, по-перше боєприпаси та їх уламки могли впасти у воду на глибину та під дією течії вибухонебезпечний предмет вимиється ближче до берега.

По-друге, Миколаїв залишається під раптовими, хаотичними ворожими обстрілами, що для місць масового скупчення людей вкрай небезпечно.

По-третє, у місцях масового відпочинку людей на воді необхідно забезпечити проведення низки превентивних заходів: обстеження, чистку дна від сторонніх предметів, огородження території, акваторії пляжу, створення та функціювання рятувальних постів, що своєю чергою покладається на органи місцевої влади.

Зважаючи на вищевикладену інформацію Головне управління ДСНС України у Миколаївській області не рекомендує відвідування масових місць для купання через ці небезпечні фактори. Будьте обережними й відповідальними та не наражайте себе на небезпеку!

Leave a Reply