15.07.2022

У Миколаївській області загоріли пшеничне поле, комбайн та житло

14 липня на території Миколаївської області вогнеборці загасили 26 пожеж, 14 з яких не пов’язані з бойовими діями.

У Миколаєві через коротке замикання електропроводки загорілись будівельні матеріали в квартирі. Рятувальників сповістили о 13:10. Пожежу на площі 2 кв. м ліквідовано о 13:26. Квартиру від знищення врятовано.

Двічі виникали пожежі у багатоквартирних житлових будинках. Спочатку, о 14:06 м. Миколаєві загорілося сміття в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку. Пожежу ліквідували вогнеборці 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 10 кв. м.

О 20:59 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу балкона на третьому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку у м. Южноукраїнськ Южноукраїнської ТГ Вознесенського району. Загоряння ліквідував черговий караул 25 ДПРЧ на площі 6 кв. м, спричинило займання необережне поводження з вогнем.
На території СВТ “Чорноморець” Радсадівської ТГ Миколаївського району загорілася господарча будівля, суха трава та сміття. Повідомлення надійшло о 15:20. Пожежу ліквідували вогнеборці 19 ДПРЧ на площах 6 та 300 кв. м відповідно. Причина виникнення — необережне поводження з вогнем.
Також, вчора в полі біля с. Українка Коблівської ТГ Миколаївського району загорілися поле з пшеницею та комбайн “Нива СК-5”. Це сталося о 15:50. Загасили пожежу о 17:44 вогнеборці 8 ДПРЧ та сільської пожежної охорони “Коблево”, для підвозу води залучався трактор з бочкою ПП “Анатолівське”. Причина пожежі встановлюється.
Ввечері, о 21:17, коротке замикання електропроводки призвело до загоряння в продовольчому кіоску. Займання на площі 3 кв. м загасили о 20:40 підручними засобами рятувальники аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Ще 8 разів горіли суха трава, сміття, чагарники на відкритих територіях. Епізоди зафіксовано у Миколаївському, Вознесенському, Первомайському районах області як на відкритих територіях, так і у приватних секторах. Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на повідомлення, для підвозу води залучалися трактори з бочками від місцевих підприємств.

Leave a Reply