20.05.2022

У Миколаївському зоопарку встановили модульну станцію очищення води

У міській дитячій лікарні №2 та Миколаївському зоопарку встановили модульні станції очищення води.
Фахівці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» й надалі, крім своїх прямих обов’язків – підготовки до опалювального сезону, продовжують допомагати місту у воєнний час. Так, силами спеціалістів продовжується встановлення систем зворотнього осмосу води з попередньою фільтрацією, – повідомляють на підприємстві.

Днями модульні станції змонтовано для господарських потреб Міської дитячої лікарні №2 та Миколаївського зоопарку. Встановлені системи очищатимуть 200-250 л/год. Їх передано на благодійних засадах АО “Іщенко, Світлицький та партнери” за координації Олександра Козака.

«Питання налагодження водопостачання у місті залишається актуальним. І поки над його вирішенням працює міська влада на чолі з Олександром Сєнкевичем спільно з усіма службами, важливо, аби організації та підприємства, які найбільше потребують питної води, були нею забезпечені. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надзвичайно вдячне усім нашим колегам, волонтерам та благодійникам, які з розумінням поставилися до ситуації і передають місту такі необхідні модульні станції зворотнього осмосу води з попередньою фільтрацією. Це ще раз доводить, що українці можуть все», – коментує директор підприємства Микола Логвінов.

Нагадаємо, раніше модульні станції очищення води було встановлено на базі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» для потреб населення за адресами: вул. Миколаївська, 5-а та вул. Лазурна, 30.

Leave a Reply