19.07.2022

У Миколаївському зоопарку вже можна побачити дитинчат диких тварин, що народилися під обстрілами

Війна стала величезним потрясінням не лише для миколаївців, але і для більш як п’яти тисяч жителів зоопарку.

На відміну від містян, вони не можуть покинути свій дім, тож продовжують жити під постійними обстрілами. На території зоопарку неодноразово знаходили рештки російських ракет.

Проте, працівники, щодня ризикуючи життям, продовжують турбуватися про місцевих улюбленців. Завдяки цьому у зоопарку вдалось не лише зберегти життя тварин, але і збільшити популяцію деяких видів. Нещодавно вони вийшли з укриттів, тож тепер миколаївці можуть побачити «військову» малечу.

«Миколаївський зоопарк запрошує маленьких і дорослих на літні прогулянки, де ви зможете побачити малечу цьогорічного бебі – буму. За п’ять місяців війни народилося багато молодняка – це і білорукий гібон, котячий лемур, далекосхідний леопард, сервали, рисі, сибірські козероги, видри та лама. Ми чекаємо вас у найсімейнішому місці у Миколаєві!» — запрошують миколаївців працівники.

Нагадаємо, що віднедавна Миколаївський зоопарк знову відкрив свої двері для городян. Подивитися на диких тварин та прогулятися зоосадом можно у вихідні з 9:00 ранку і до 16:00. Купуючи білети місцеві мешканці не лише забезпечують своє дозвілля, але і роблять вклад у харчування та догляд за тваринами.

Джерело: НикЛайф

Leave a Reply