30.05.2022

У первомайську планують відкрити меморіал пам’яті дітям, які загинули під час війни

Меморіал пам’яті дітям, які загинули через військову агресію Російської Федерації, планують відкрити в Первомайській громаді.

Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, артоб’єкт встановлять на центральній площі громади як тимчасову інсталяцію.

Про це розповів президент Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування “Молодь – майбутнє нації” Євгеній Нотевський.

Створити меморіал запропонував коваль Дмитро Вавріняк.

“Прийшла ідея зробити меморіал загиблим дітям і встановити його до Дня захисту дітей. Висота меморіалу три метри двадцять сантиметрів, півтора метра на дев’яносто сантиметрів — ширина. Вага його близько 200 кг. Матеріал використовував той, що у мене залишався від замовлень. Можна вважати, що цей меморіал зроблений за кошти мої і кошти тих людей, які роблять у мене замовлення”, — розповів Дмитро Вавріняк.

За словами Євгенія Нотевського, 27-го травня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Вирішили, що артоб’єкт буде розташований в мікрорайоні Фрегат на території Меморіального комплексу пам’яті за загиблими.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply