22.07.2018

У потязі “Миколаїв – Івано-Франківськ” провідниця нагрубіянила пасажиру та відмовилась розмовляти українською

13Вчора, 21 липня, у потязі № 134 “Миколаїв – Івано-Франківськ” агресивна провідниця нагрубіянила пасажиру та відмовилась розмовляти українською

Неприємний інцидент описав Ярослав Попович у Facebook.

За словами Ярослава, поїзд обслуговує одеська бригада провідників. Провідник Вакулік Ніна Олександрівна звернулась до чоловіка російською, натомість він попросив обслуговувати українською.

На прохання жінка відреагувала агресивно:

Кто такоє сказал, што я далжна абслуживать на украінском? Украінскава язика я нє знаю, учіть нє буду, буду абслуживать на русском. Не знаєш русскій – іді і учі, нацианаліст, – цитує провідницю Ярослав.
Після цього пасажир звернувся до начальника потяга.

Така поведінка провідника неприпустима, тим більше, що провідник Вакулік працює у нас вже давно. Україномовних пасажирів ми повинні обслуговувати українською, проводимо відповідні інструктажі. Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її у ДЕПО. Крім того, обов’язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками, – пояснив той і разом з Ярославом пішов до провідниці.
Однак працівниця “Укрзалізниці” своєї позиції не змінила й ще раз наголосила, що української не знає. Тоді начальник потяга відповів, що переведе жінку на іншу посаду, допоки провідниця не вивчить мови.

Leave a Reply