18.02.2022

У сквері, який миколаївці облаштували власними силами, хочуть встановити магазин-кафе

У Миколаєві в районі будинку №222 на вулиці Троїцькій назріває конфлікт. Жителі району дізналися, що тут у зеленій зоні, яку вони самі облаштували, хочуть збудувати торговий комплекс із літнім майданчиком.

Сквер у цьому місці з’явився на місці колишнього звалища. Містяни домоглися, щоб її вивезли. А потім на суботнику висадили тут молоді деревця. Завдяки ініціативі мешканців, ОСББ та за підтримки Агентства розвитку Миколаєва встановили освітлення та камери відеоспостереження, з настанням гарної погоди у планах встановити лавки.

«У нас була мета створити невеликий «оазис» серед кам’яних «джунглів» і ми впевнено до неї йшли», – написав Максим Коваленко, депутат міськради та один із тих, хто мешкає в будинку на Троїцькій.

І ось люди дізналися, що землю під їхнім сквером збираються виділити під будівництво торгового павільйону з літнім майданчиком загальною площею 2100 квадратних метрів.

«Я відкриваю сайт міськради та бачу, що праці місцевих жителів хочуть забудувати крамничкою. Мені страшно, що це вже стає звичайною картиною. Ні, щоб викуповувати зруйновані будинки та відновлювати, наші «інвестори» знову лізуть у зелені зони. Дістало. Спочатку сквер біля Автовокзалу, потім сквер Чорнобильцям, потім Урбан-парк на Херсонщині, і зараз уже наш міні-сквер на Троїцькій!» – обурюється Максим Коваленко.

Він звернувся до колег-депутатів: «Прошу членів земельної комісії утриматися від голосування з цього питання, і не віддавати зелену зону на вул. Троїцькій, 222 “інвесторам” в оренду для будівництва чергового магазину-наливайки. Люди вам цього не вибачать! А «інвестори» нехай ідуть далі з Богом. Шукайте не легкий шлях, а правильний!

Джерело: НН

Leave a Reply