11.09.2016

У Центральному районі облаштують два десятки зупиночних комплексів нового типу

img_3608

11 вересня мер Миколаєва Олександр Сєнкевич оглянув зупинковий комплекс на вул.Пушкінській, 39, встановлений підрядною організацією на замовлення адміністрації Центрального району.

Вартість робіт склала близько 74 тисяч гривень. Конструкція зупинкового комплексу, виготовленого зі скла та металу, відповідає усім вимогам безпеки, повідомляє відділ комунікації Миколаївської міської ради.

Голова адміністрації Центрального району Ігор Волков розповів, що на 2016 рік у бюджеті закладено більше двох мільйонів гривень на облаштування зупинок нового типу. Їх до кінця року у Центральному районі планують встановити 22.

– Сьогодні ми провели виїзну робочу зустріч, обговорили деталі та пропозиції для доопрацювання. Новий зупинковий комплекс добре захищає від вітру та сонця, прозоре скло не заважає огляду. Надалі для зручності миколаївців плануємо облаштувати поручні, – відзначив голова району. – Наступного року у бюджеті передбачимо кошти на придбання миючого обладнання, щоб ці зупинки можна було утримувати у належному стані.

Нагадаємо, що 12 серпня, виконком міської ради ухвалив рішення обладнати зупинки на тролейбусних, трамвайних та автобусних маршрутах з урахуванням сучасних норм і стандартів.

img_3609 img_3610

img_3647 img_3658

img_3687 img_3705

Leave a Reply