07.03.2022

У Вознесенску відновлюють критичну інфраструктуру

У Вознесенську, що на Миколаївщині працюють над відновленням критичної інфраструктури міста.

Про це розповів міський голова міста Вознесенськ Євгеній Велічко.

За словами Євгенія Велічка, щоб відновити електропостачання на кількох вулицях буде вимкнуть живлення всього центра міста.

“Кілька вулиць у центрі Вознесенська залишаються без світла. Аби їх відновити вимкнемо електрику по всьому центру. Це для того, аби вулиці Шевченка, Кібрика змогли під’єднати до живлення. Відновлюємо електропостачання у Раковому, Новогригорівці”, — сказав Євгеній Велічко.

Як розповів мер Вознесенська, газові служби працюють у селі Таборівка, потім перемикнуться на мікрорайон Болгарка, тому що там не вистачає частини матеріалів.

Стосовно гуманітарних питань Євгеній Велічко сказав: “Працюють над гуманітарними коридорами, гуманітарним постачанням. Працюємо над постачанням борошна до нашого хлібозаводу, який буде робити гуманітарний хліб для мешканців міста”.

За словами Євгенія Велічка, у Вознесенську готують людей для евакуації до Польщі.

“Відпрацьовуємо бажаючих виїхати до Польщі автобусом. Там будуть зустрічати нас волонтери Польщі. Евакуйовувати будуть жінок та дітей, чоловіків на кордоні з Польщею пускати не будуть. Перші автобуси будуть довозити до Мостиської громади Львівської області. Там облаштовані пункти прийому і звідти можна дістатися кордону”, — розповів Євгеній Велічко.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply