09.07.2018

У жовтні відбудеться перший форум регіонів України та Республіки Білорусь

image

Миколаївських підприємців запрошують до участі.

24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Форум проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Захід спрямований на подальший розвиток відносин між двома країнами, налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні областей та господарюючих суб’єктів.

Під час Форуму відбудеться виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Українська експозиція розміщуватиметься на площі у 600 кв.м., формуватиметься за регіональним принципом та за участі всіх регіонів країни.

Українським підприємствам, зацікавленим у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому присутності, надається можливість презентувати свою продукцію, економічний та інвестиційний потенціал. Учасники заходу також матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

З української сторони координатором визначено Торгово-промислову палату України. Детальні умови участі у ділових заходах можна отримати зареєструвавшись за формою, розміщеною на офіційному веб-сайті Палати за посиланням – https://bit.ly/2IXW3WY.

Про зацікавленість взяти участь просимо повідомити департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації за тел. (0512) 37 44 16 або e-mail: uzed@mk.gov.ua та Регіональну торгово-промислову палату Миколаївської області (office@rtpp.com.ua), пишуть із Миколаївської ОДА.

Читайте також: Гривня здорожчала до 26,32

Leave a Reply