18.07.2018

Увага, розшук

Untitled-1 copyВознесенським відділом поліції ГУНП в Миколаївській області розшукується Тарасов Микола Миколайович , 02.01.1954 р. н., який 16 червня 2018 року поїхав на заробітки до Російської федерації, Московська обл., м. Одінцово та втратив зв’язок з рідними і до теперішнього часу місцезнаходження його не відомо.

тарасов

Прикмети: зріст 170 см, середньої статури, волосся темне, коротке, очі карі, відсутні три передні зуба, має родиму пляму на шиї.

Миколаївським відділенням Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального Кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження» розшукується Малінський Віталій Олександрович, 1984 р.н. Nikolaevc

Прикмети розшукуваного: зріст 170-175 см, середньої статури, волосся коротке, основа носа широка, очі карі, губи повні.

Вознесенським відділом поліції ГУНП в Миколаївській області розшукується Мякішев Володимир Васильович, 10.07.1997 р. н. який 15 липня пішов з дому, розташованого в Вознесенському районі с. Прибужани, вул. Л. Толстого та до теперішнього часу місцезнаходження його не відомо.мякишев

Прикмети: зріст 185 см, середньої статури, волосся темне коротке, очі карі, має дефект мовлення так, як є інвалідом другої групи з дитинства в зв’язку з розумовою відсталістю.

Був одягнений: футболка синього кольору, спортивні шорти синього кольору та резинові капці.

Leave a Reply