20.05.2022

В даний час відновити водовід з Херсона до Миколаїва неможливо

Наразі відновити водовід із Херсона до Миколаїва неможливо, тому на цьому питанні вирішили не зациклюватися, а шукати альтернативу.

Про це розповів гендиректор ДКП “Миколаївводоканал” Борис Дуденко.

Ми змогли обстежити лише здалеку цей водовід, наші спроби його відремонтувати не мали успіху. Питання відновлення дуже хиткі, ризикувати людськими життями заради ремонту ми не маємо права. Щойно буде перша можливість, з якою ми вийдемо, щоб відремонтувати, ми це зробимо. У нас все готове, маємо матеріали, люди. Як тільки буде безпечна можливість для наших працівників, ми відремонтуємо водогін, – наголосив він.

Дуденко розповів, як вдалося виявити пошкодження: виявився високий тиск, і вода перестала надходити на очисні споруди.

Ми зрозуміли, що щось сталося на території сусідньої області. Виявили, що пошкоджено одну нитку водоводу діаметром 1400 мм, – сказав він.

Наразі, за словами гендиректора, відновлюють свердловини, які були пробурені у 1986 році на той випадок, якщо після Чорнобильської катастрофи річка Дніпро виявиться заражена.

  • Якість цієї води посередня, ми її також подаватимемо на наші очисні споруди, знезаражуватимемо і потім подаватимемо в мережу. Дослідження цих свердловин з 86-го року не проводилися, але ми сподіваємось, що там саме та кількість води, на яку ми розраховуємо, – пояснив керівник ДКП.

Джерело: МаюПраво

Leave a Reply