05.05.2022

В Іспанії затримано Шарія, а в Миколаєві його фракція існує

В Іспанії 4 травня затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді.

Про це повідомила Служба безпеки України на своєму телеграм-каналі.

Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців і завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами, зокрема Національною поліцією в Іспанії та офісом Аташе МВС Іспанії в Україні.

Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним.

Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А. Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

ст. 111 (Державна зрада)
ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

Минулого року йому було оголошено про підозру.

Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.

Ватажка зграї затримано. Сама зграя оголошена поза законом. І незважаючи на те, що відбувається, фракція недопартії шарія, продовжує існувати у Миколаївській міськраді.

Миколаївській міськраді закон не писаний?

Цікаво, що ще має статися, щоб фракція партії шарія припинила своє існування в Миколаївській міськраді?

Leave a Reply