21.07.2018

В Миколаєві до комунальної власності прийняли майновий комплекс морехідної школи та водної станції на вул. Спортивній

47Миколаївська міська рада надала згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва об’єктів права державної власності.

Таке рішення депутати міськради прийняли 19 липня, під час другого пленарного засідання 40 сесії міської ради 7 скликання.

«З метою розвитку морегосподарської галузі та збереження закладів освіти морського спрямування у місті Миколаєві, розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, міська рада вирішила дати згоду на прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва цілісного майнового комплексу Відокремленого структурного підрозділу Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного «Миколаївське професійно-технічне училище «Морехідна школа», що розташований за адресою: вул.Морехідна, 2, та водної станції по вул. Спортивній,17/2», – говориться у рішенні, за яке проголосували депутати.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, першого заступника міського голови В.Криленка.

Leave a Reply