24.07.2018

В Миколаєві на відновлення школи №36 вже витратили понад 60 млн. гривень

30У вівторок, 24 липня, Миколаївський міський голова відвідав школу № 36 і проінспектував хід ремонтних робіт, які ведуться в цьому навчальному закладі.

Як запевнив підрядник, на даний момент перша черга реконструкції, а це власне головний корпус школи, практично готова. Будівельні роботи всередині будівлі завершені, залишилося привести до ладу фасад, впорядкувати прилеглу територію, закінчити роботи з налагодження пожежної сигналізації та ліфтового обладнання.

У цілому готовність першої черги становить 95%. Передбачається, що будівлю буде здано в експлуатацію до 10 серпня поточного року. І 1 вересня школа відчинить свої двері.

Під час заходу стало відомо, що в цьому році на реконструкцію навчального закладу з казни Миколаєва виділили близько 22 млн.грн. Всього ж на відновлення школи вже витратили понад 60 млн.

Реалізація цього проекту дасть можливість дітям отримувати знання в сучасній школі, що відповідає усім чинним вимогам. Важливо, що навчальний заклад буде повністю відповідати стандартам пожежної безпеки та інклюзивної освіти.

Реконструкція школи передбачає також будівництво нового 3-поверхового будинку, який буде з’єднуватися з основним корпусом переходом. У ньому розташуються дворівневий спортивний зал і їдальня. На даний момент там ще йдуть будівельні роботи – робочі виводять 2-поверх.

Підрядник запевнив міського голову, що до 1 вересня будівля буде побудована і повністю засклена, на 50% буде готовий її фасад. До цього часу виведуть всю будівельну техніку, а будмайданчик захистять парканом.

Leave a Reply