12.05.2022

В Новому Бузі поліція вилучила з незаконного продажу близько 39 кг риби

Вчора, 11 травня, державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля спільно з нацполіцією Миколаївщини здійснили перевірку дотримання порядку реалізації водних біоресурсів на ринках області.

Про це повідомили у Миколаївському рибоохоронному патрулі.

Так, в м. Новий Буг рейдова група викрила громадянина, який здійснював збут свіжої риби: судак звичайний, товстолоб і лящ. У реалізатора були відсутні накладна та сертифікат якості на 38,5 кг водних біоресурсів.

В результаті проведених заходів до рішення суду із продажу вилучено близько 39 кг водних біоресурсів та передано місцевій теробороні.

На винних осіб оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Нагадаємо, що санкція даної статті передбачає накладання штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Риба, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості, як правило, незаконно виловлена. Отже, купуючи таку рибну продукцію, ви підтримуєте браконьєрів, і тим самим, стимулюєте їх до нових правопорушень.

В Новому Бузі вилучено з незаконного продажу близько 39 кг риби без відповідних документів (ФОТО) 1

В Новому Бузі вилучено з незаконного продажу близько 39 кг риби без відповідних документів (ФОТО) 3

Leave a Reply