20.07.2022

В ОК “Південь” розповіли про учорашні обстріли Миколаївщини та півдня

Ворог на півдні продовжує ведення оборонних дій, намагаючись укріпитися й втримати зайняті рубежі. В підрозділах противника відмічається нестача боєприпасів, продуктів харчування та води, інформує пресслужба штабу ОК “Південь”.

 На початку дня ворог посилив обстріли населених пунктів вздовж лінії зіткнення, зокрема і з використанням авіації.

Як і напередодні, продовжував обстріли Нікополя. Двадцятьма реактивними снарядами було атаковано портову інфрасруктуру і узбережжя. Втрат нема.

Два реактивних снаряди РСЗВ «Ураган» випущено ворогом по Великій Костромці. Пошкоджено декілька цивільних будівель та лінія електропостачання. Людських втрат нема.

 Парою наших крилатих штурмовиків по складу боєкомплекту і скупченню техніки в районі Снігурівки нанесено ракетний удар, а парою Мі-24 – авіаційний удар по скупченню особового складу й озброєння в районі Любомирівки.

 Реактивною системою залпового вогню «Смерч» ворог обстріляв Березнегувате. Зруйновано два та пошкоджено п’ять приватних будинків. Людських втрат нема.

Трохи згодом атаку повторив ворожий винищувач, який випустив по Березнегуватому п’ять ракет повітряного базування. Ворог бив в район переправи та по сільськогосподарських угіддях. Без втрат.

 Артилерією 152-го калібру з тимчасово окупованої Херсонщини знов гатили по Миколаєву, снаряди влучили в район консервного заводу. Також обстріляно Галіцинове, де влучання відбулось у поле на околиці. Без втрат.

Leave a Reply