24.05.2022

В поліції Миколаївщини показали наслідки обстрілів

346 звернень громадян та 8 порушників комендантської години: поліцейські Миколаївщини продовжують забезпечувати правопорядок у регіоні.

У понеділок, 23 травня, окупанти вкотре здійснили обстріли мирних кварталів обласного центру і населених пунктів регіону. Внаслідок ворожої атаки ушкоджень зазнали приватні будинки, дачні кооперативи, транспортні засоби, зруйновані прибудинкові території разом із іншими господарськими будівлями. На щастя, потерпілих немає.

Про це повідомляє Поліція Миколаївської області.

Слідчі фіксують кожен факт пошкодження і руйнування житлового фонду у мирних кварталах Миколаєва та області, документують кожен вияв агресії щодо мирного беззбройного населення у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

У цілодобовому режимі поліцейські гарнізону миколаївської поліції стежать за правопорядком у регіоні, тримають криміногенну ситуацію під контролем та оперативно опрацьовують усі сигнали на спецлінію 102. Минулої доби їх надійшло 346.

Під час патрулювання правоохоронці виявили 8 порушників комендантської години, яка встановлена з 22 до 6 ранку. Їх притягнули до відповідальності.

 

Незважаючи на складні умови несення служби, поліцейські Миколаївщини продовжують стояти на варті безпеки свого населення та завжди перебувають у бойовій готовності.

Просимо громадян дотримуватись вимог особливого правового режиму воєнного стану.

Leave a Reply