03.07.2018

В Центральному районі намагаються вирішити проблему із браком контейнерів для сміття

36520840_510923552660465_2733009177889734656_n

Було й таке: невідомі наповнили контейнер для ТПВ будівельним сміттям та підпалили його…

У вівторок, 3 липня, до адміністрації Центрального району надійшло звернення від мешканців будинків по вулиці Московській, ріг вулиці Адмірала Макарова щодо накопичення сміття в контейнерах.

Проблему було вирішено оперативно, але після того, як сміття було вивезено, а прилеглу до контейнерів територію приведено до належного санітарного стану, від місцевих жителів все одно надходять скарги.

Так, мешканці висловлюють невдоволення тим, що громадські заклади користуються цими ж контейнерами для сміття.

Спеціалісти адміністрації Центрального району перевірили наявність договорів у 7 закладів громадського харчування, які розташовані на вулиці Московська. Варто відзначити, що всі заклади мають договір із ТОВ “ВалАн” на вивезення ТПВ.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза дав доручення спеціалістам управління комунального господарства збільшити кількість контейнерів для сміття за даною адресою – вулиця Московська, 36, та перевірити стан та пригодність контейнерів для сміття в районі.

Зазначимо, що подібні звернення надходили свого часу й від мешканців вулиці Потьомкінської та Шнеєрсона. Миколаївці скаржилися на накопичення сміття в контейнерах. Як з’ясувалося, причина полягала в тому, що невідомі наповнили контейнер для ТПВ будівельним сміттям та підпалили його. Саме через перенормативи контейнера сміттєвіз не зміг його підняти. За допомогою тракторо-навантажувача, який надала підрядна організація, сміття із контейнеру було видалено і двірникові довелося власноруч здійснювати підбір сміття в контейнер.

Адміністрація Центрального району звертається до жителів всього району, з проханням повідомляти про випадки, коли люди, нехтуючи Правилами благоустрою, викидають сміття в не відведеному для цього місці!

Адміністрація Центрального району

Читайте також: У Заводському районі знову попередили десятьох громадян за незаконну торгівлю

Leave a Reply