19.06.2022

В Україні прораховують всі можливі сценарії для підготовки до наступного опалювального сезону

В Україні вже готуються до нового опалювального сезону.

Про це повідомляє прем’єр-міністр Денис Шмигаль

На засіданні Уряду затвердили документ, який визначає, що на початок опалювального сезону в жовтні у наших підземних газосховищах мають бути достатні запаси газу для безперебійного проходження опалювального сезону за будь-яких обставин. Зараз у наших ПГС уже понад 10 млрд кубів, і цей обсяг постійно зростає.

Також під час засідання Кабінету Міністрів затвердили постанову, відповідно до якої “Нафтогаз” на час воєнного стану та 6 місяців після його завершення буде постачати блакитне паливо операторам газорозподільних систем за фіксованою ціною. Більшість цих операторів зараз перейшли у власність держави.

Для забезпечення безперебійних поставок тепла й електроенергії Уряд також доручив передати шість ТЕЦ у власність “Нафтогазу”. Це дозволить ефективніше витрачати ресурси й управляти цими підприємствами, а також підготувати їх до зими.

Уряд пропонує РНБО ввести санкції проти російської компанії «Роснефтегаз», а також афілійованих з нею підприємств, зокрема і компанії «Татойл». Санкції передбачають блокування активів і запобігають виведенню капіталу з України. Держава в прозорий та законний спосіб працює над тим, аби конфіскувати всі активи, пов’язані з державою-агресором.

Джерело: 0512

Leave a Reply