16.07.2022

В Україні уряд продовжить виплачувати субсидії

Кабінет Міністрів затвердив Спільну декларацію про асоціацію між Урядом України та Міжнародним енергетичним агентством про посилення двосторонньої співпраці та взаємодії.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 15 липня.

«Україна вже продає електроенергію в Польщу, Румунію, Словаччину та Молдову. У І півріччі Україна збільшила виручку від експорту електроенергії у півтора раза, порівняно з минулим роком. Це стало можливим завдяки приєднанню до енергетичної системи Європи», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також зазначив, що цього місяця Україна домовилася зі Світовим банком та ЄБРР про отримання більш ніж 500 млн доларів для підготовки до опалювального сезону. За його словами, наразі роботи з підготовки об’єктів теплопостачання, житлового фонду та об’єктів соціальної сфери виконані на третину.

«Виділено майже 300 млн грн на ремонти трьох ТЕЦ у Чернігові, Кременчуці та Охтирці. Продовжуються ремонти котелень та ліній електропередач», — зауважив очільник Уряду.

Крім того, Денис Шмигаль наголосив, що всі тарифи цієї зими, як і було обіцяно, залишаться без змін. Уряд, за його словами, так само продовжить виплачувати субсидії українцям, які потребують допомоги з оплатою комунальних платежів.

Leave a Reply