27.05.2022

В Южноукраїнській школі №4 завершується реконструкція мережі теплопостачання

Наразі у місті атомників продовжуються ремонтні роботи, які були запущені минулого року, безпосередньо до введення воєнного стану.

Про це пише ЮжкаNews.City

Добігає кінця реконструкція одного з проблемних об’єктів – мережі теплопостачання в Южноукраїнській школі №4. Кошти у сумі 800 тис грн були виділені на це ще в грудні минулого року.

Нова естакада на бульварі Шевченка веде від школи №4 до ТРП-4.Нова естакада на бульварі Шевченка веде від школи №4 до ТРП-4.Автор: ЮжкаNews.City

Річ у тім, що раніше мережа опалювання навчального закладу була під’єднана до будинку на просп. Незалежності, 18. Це створювало навантаження на обох споживачів: тепла не було ні там, ні там. Скаржилися і батьки школярів, і мешканці багатоповерхівки, розповіли ЮжкаNews.City в управлінні будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради.

Питання порушувалося неодноразового, зокрема і управлінням освіти, яке навіть розробило відповідний проєкт ще у 2016 році. Проте, станом на 2021 рік, він потребував доопрацювання та корегування проєктно-кошторисної документації.

Автор: ЮжкаNews.City

Врешті вирішення проблеми зрушилася з місця: після торгів і підписання договору підрядник ТОВ «Ресурстехнобуд» у кінці листопада минулого року розпочав реконструкцію мереж. Після її закінчення теплопостачання до школи та будинку йтиме окремо. Але, на випадок надзвичайних ситуацій, обидва об’єкти залишаться резервними один для одного.

Результати реконструкціїРезультати реконструкціїАвтор: Лариса Мініна

Під час зими працівники фірми займалися зварювальними роботами на своїй базі. У лютому мали фінішувати, але війна внесла корективи. Станом на сьогодні, нова труба готова, залишилося врізати її в існуючі мережі та провести гідравлічні випробування, повідомив заступник керівника профільного управління Олег Коноплянников.

Автор: Лариса Мініна

 

Місце врізки до існуючого трубопроводу теплопостачанняМісце врізки до існуючого трубопроводу теплопостачання Автор: ЮжкаNews.City

Сподіваємося, що під час прийдешнього опалювального сезону учні вже ліцею №4 будуть здобувати знання в комфортних умовах, а в оселях мешканців будинку за адресою Незалежності, 18 також буде тепло та затишно. Головне, щоб настав мир!

Leave a Reply