27.11.2015

Василь Паскал пройде переатестацію на посаду першого заступника НПУ

15

Голова Національної поліції України Хатія Деконаідзе вирішила перевірити кандидата на посаду першого зама НПУ Василя Паскала.

Про це на сторінці в Facebook розповів спікер МВС Артем Шевченко.

Голова Нацполіції України Хатія Деконаідзе зустрілася із секретарем Комітету ВР з питань запобігання і боротьби з корупцією Дмитро Добродомов. Відбувся конструктивний діалог.

Його результати: голова НПУ не хоче і не буде політизувати процес призначень у очолюваному нею відомстві. Голова НПУ прийде на засідання Комітету ВР найближчим часом, якщо його члени забезпечать конструктивну роботу, а не ганебний мордобій, як це було у випадку із Парасюком і Пісним. Голова НПУ на даний час має на столі всі необхідні документи (рішення судів, які набрали законної сили, та висновки управління спецрозслідувань ГПУ), які дозволили їй за погодженням з міністром Арсен Аваков призначити на посаду першого заступника голови НПУ – начальника кримінальної поліції генерала поліції 2-го рангу В.Паскала у рамках переатестації. Голова НПУ готова розглянути всі скарги на цього посадовця, із зазначенням конкретних фактів, а не емоцій, які надійдуть на її адресу, – повідомив Артем

Leave a Reply