04.03.2022

Верховна Рада прийняла зміни в оподаткуванні на час воєнного стану

4 березня Верховна Рада прийняла кілька законопроєктів, які змінюють систему оподаткування на час воєнного стану.

Як зазначається на офіційному каналі парламенту в Телеграмі,відтепер в українців буде можливість подати звіти та інші документи через 90 днів після припинення чи скасування воєнного стану.

Також у період воєнного стану не здійснюватимуться будь-які перевірки щодо своєчасності та повноти подання звітів чи документів звітного характеру.

Крім того, операції з добровільної передачі коштів, товарів, зокрема підакцизних, надання послуг на користь ЗСУ та підрозділів територіальної оборони без попереднього або наступного відшкодування їхньої вартості, не вважаються операціями з реалізації для цілей оподаткування.

“Відтепер враховуються в складі витрат у повному обсязі коштів та майна, що передається ЗСУ та іншим підрозділам. А сума відшкодування вартості пального, витраченого при наданні послуг із перевезення для забезпечення потреб ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, не включається до складу оподатковуваного доходу фізичних осіб, які надають такі послуги. Також продовжується дія ліцензій на виробництво підакцизної продукції”, – говориться у повідомленні.

Джерело: 0512

Leave a Reply