05.07.2022

Відомий французький письменник допоможе зібрати кошти для захисників Миколаєва

Французького письменника Фредеріка Беґбедера залучили до збору коштів на потреби ЗСУ у Миколаєві.

Про це повідомила пресслужба Фонду “Дорога життя”.

“У неділю, 10 липня, у столиці Франції відбудеться друга з серії благодійних вечер фонду “Way of Peace”, під час якої збиратимуть кошти на потреби захисників українського міста Миколаїв. На захід запрошені французькі бізнесмени, політики, зірки шоубізнесу та іноземні дипломати”, – йдеться у повідомленні.

Одним з гостей вечері стане французький письменник і режисер Фредерік Беґбедер.

Під час події відбудеться благодійний аукціон з ексклюзивними лотами, які надали як відомі українці, так і представники інших держав на знак солідарності та підтримки України в протистоянні російській агресії.

Серед лотів цього вечора: футболка та м’ячі з автографами видатного спортсмена і тренера Сергія Реброва, особиста футболка легенди світового футболу Роналдо, м’ячі та вимпел від національної збірної України, кубок футболіста Романа Яремчука. Крім того, ексклюзивні марки про російський корабель (“Zатонув чи Vтопився”) від Миколи Тищенка та Ігоря Смілянського, а також картини всесвітньо відомих митців – Гліба Франка, Роси Ройс, Наталії Багацької та Віри Грабар.

Ініціаторка проєкту Charity dinners – українська бізнеследі, модель та інфлюенсерка Алла Барановська. Серія благодійних заходів відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ України та національної збірної України з футболу.

Страви для гостей готуватиме один із найкращих світових шеф-кухарів – Яннік Аллено. За свою кар’єру французький шеф був удостоєний шести зірок Мішлен. Разом з Янніком Аллено гостей пригощатимуть також майстер-шефи з України Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський.

Для гостей паризької вечері співатиме відома українська співачка Тіна Кароль. Ведучий вечора – Тимур Мірошниченко, лауреат премії “Celebrity Awards 2020” у номінації “Телеведучий року”.

На зібрані під час події кошти фонд “Way of peace” придбає автомобілі для потреб військовослужбовців, які захищають українську землю від російських загарбників у Миколаєві. Інша частина коштів буде перераховану на національну платформу UNITED24.

Благодійна вечеря в Парижі – це другий захід у межах міжнародного проєкту “Charity dinners” фонду “Way of peace” (Дорога миру) , який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ України. Перший захід відбувся за підтримки МЗС України у Празі, зібравши 2 200 000 грн. На ці кошти придбано автомобілі для потреб ЗСУ.

Фонд “Дорога миру” (Way of peace) із перших днів війни займається гуманітарною допомогою по всій Україні. Окрім постачання гуманітарних вантажів,  купує засоби індивідуального захисту для ЗСУ, а також організовує безкоштовні обіди для малозабезпечених у Києві.

UNITED 24 — національний бренд, заснований у травні 2022 року Указом Президента України для об’єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

Leave a Reply