08.07.2022

Відпочинок під час війни: які локації дозволили відвідувати туристам на Миколаївщині

На Миколаївщині туристам дозволили відвідувати лісові урочища та відпочивати у кемпінгах на безпечних територіях.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОВА.

Уважно дослідивши потреби бізнесу та усіх спеціальних служб виділено особливості проведення туристичного сезону 2022 у Миколаївській області.

Зокрема, дозволено відвідування лісових урочищ та супутніх туристичних локацій таких як «Лабіринт», «Василева пасіка», «Грушівка», «Лівобережжя».

Теж припустиме функціонування кемпінгів на території Вознесенського, Первомайського районів та Коблівської територіальної громади з усіма умовами дотримання пожежної безпеки, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що заплановано організацію трансферів із зони відпочинку «Коблеве» до регіонального ландшафтного парку (РЛП) «Тилігульський».

Крім того, планується організувати зони відпочинку на рекреаційних територіях парку «Тилігульський». А ще має бути розроблена програма «Психологічне розвантаження від набутої травми «Свідка війни» в межах рекреаційних територій біля с. Актове та РЛП«Тилігульський».

Водночас триває заборона купання на всій лінії морського узбережжя. Також заборонено діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за відсутності умов перебування під час повітряної тривоги.

 

 

Leave a Reply