15.06.2022

Влада Южноукраїнська дозволила містянам відвідувати міський пляж та інші місця відпочинку

Після ретельної перевірки на наявність вибухонебезпечних предметів у місті Южноукраїнськ, що на Миколаївщині, відкрили для відвідувань міський пляж та інші рекреаційні зони. Це було зроблено, аби люди мали можливість відпочити в літній період.

Про це кореспондентам Суспільного розповів міський голова Южноукраїнська Валерій Онуфрієнко.

За словами Валерія Онуфрієнко, перед відкриттям акваторія пляжу і вся прибережна зона були ретельно обстежені відповідними службами на наявність вибухонебезпечних предметів.

Нічого небезпечного виявлено не було, окрім звичайного сміття. Тому міська влада дала дозвіл на відкриття пляжу та інших рекреаційних зон на території громади. Єдине застереження, не допускається скупчення людей більш як 15 людей.

“Зрозуміло, що про повноцінний туристичний сезон не йдеться, ми не плануємо його цього року. Перебування гостей на території громади не бажане, у нас все-таки воєнний стан, Миколаївська область в зоні бойових дій, постійні ризики ракетних ударів. Тож перебування відпочивальників буде створювати додаткові труднощі для забезпечення безпеки громадян”, — сказав міський голова Южноукраїнська.

Як розповів Валерій Онуфрієнко, на території громади наразі перебуває близько двох тисяч внутрішньо переміщених осіб, що накладає певне навантаження на інфраструктуру міста.

Leave a Reply