19.05.2022

Волонтери передали обласній варті бронежилети

Деякі добровольчі формування Миколаївщини та бійці обласної варти отримали важливі засоби захисту – бронежилети.

Про це повідомив волонтер Евген Корольков.

«Добрими історіями треба ділитись. Ділюсь! Десь 3 тижня назад звернувся до мене сусід Иван Лазакович і запропонував спробувати дістати броніки від американського фонду для нашого ТРО, умови були дві: 1. Тільки для добровольчого формування. 2. Ні в якому разі не для продажу. В нього є добрі друзі, які можуть допомогти все організувати. Ну мене ж довго вговорювати не потрібно… Давай! І ми почали листування… Чесно, я нічого не чекав, бо просто не знаю тих людей, як вони працюють, але Іван знав та надавав впевненості», – повідомив він.

Проте волонтерам вдалося отримати 40 бронежилетів для Добровольчого формування Костянтинівської сільської громади, 80 бронежилетів для Добровольчого формування Нечаянської сільської громади, 50 бронежилетів для Миколаївської обласної варти.

«Взагалі, ми задоволені як слони! Хочу висловити величезну вдячність тим київським друзям – це Oleg Lagodiyenko та Roman Bakay. Я не знаю яким чином ви все це організували, але! Але я просто обожнюю, коли витрачається мінімум часу на бюрократію і максимум на справи. Ви просто даєте результат, для мене це дуже цінне! Велика вдячність вам від Миколаївщини! Слава Україні!». – резюмував він.

Всі плити пронумеровані, клас 4, але має високі характеристики, плитоноски дуже високої якості.

Джерело: СвідокІнфо

Leave a Reply